אלמנטים שיגדילו את המכירות באתר אינטרנט שלכם

חנות סחר

בניית אתר אינטרנט הוא חלק חשוב מנראות העסק והצגתו לגולש, אולם עבור רבים האתר משמש ככלי מכירתי לכל דבר והגדלת רווחיות העסק. כיום חברות ועסקים מקדמות את האתר במנוע החיפוש של גוגל לצורך גיוס לקוחות חדשים, הן משקיעות סכומים אדירים, אך לעיתים יחס ההמרה אינו מזהיר, כלומר לקוחות נכנסים ויוצאים אך הם אינם משאירים פרטים. ייתכן כי הם לא הבינו במה מדובר משום שהמסרים לא היו ברורים, ייתכן כי הם לא מצאו את פרטי הקשר ואולי לא הייתה הנעה לפעולה שתשכנע אותם להשאיר פרטים או לרכוש דבר מה.

אז לפני שמסיקים מסקנות, הבאנו בפניכם כמה שדרוגים מצוינים שיוכלו להפוך גולשים ללקוחות. הכלים הללו בהחלט יוכלו לשפר את יחס ההמרה ולהפוך כל גולש אקראי ללקוח משלם.

שנתחיל?

 

צ'אט בוט

צט-בוט

צ'אט בוט הוא סוג של רובוט המנהל שיחות אוטומטיות עם גולשים. הצ'אט נראה ממש כמו שיחה אונליין עם נציג שירות, כאשר מטרתו להעניק מידע ראשוני בסיסי ולגרום לגולש להשאר באתר אינטרנט שלכם ולהשאיר פרטים. את הצ'אט בוט ניתן להתקין בכל אתר אינטרנט בקלות רבה וכך לשפר את יחס ההמרה.

 

כפתורי הנעה לפעולה באתר אינטרנט שלכם

הנעה-לפעולה

כפתורי הנעה לפעולה הם תורה שלמה, לא רק בגלל הכפתור, אלא בגלל המסר הכתוב עליו הנקרא מיקרו קופי. את הכפתורים תוכלו לשלב במיקומים שונים באתר ולגרום לגולשים להגיע ביתר קלות לעמוד צור קשר, או לעמוד הרכישה (בחנויות אונליין).

 

כתיבת מסרים משכנעים

כתיבת תוכן שיווקי הוא אחד האלמנטים החשובים באתר, הרי בראש ובראשונה הגולש רוצה לוודא שהגיע למקום הנכון, כלומר כאן הוא ימצא את השירות/המוצר שתכנן לרכוש, או לקבל עליו מידע נוסף. כדאי מאוד להתמקד במסרים של עמוד הבית, משום שהוא העמוד הראשון שיקבע אם הלקוח יישאר באתר או לא.

 

פופאפ קופץ להשארת פרטים

פופ-אפ

מכירים את הפופאפ שקופץ דקה לפני שעוזבים את האתר? וודאי שכן. רק תדעו שאותו פופאפ יכול להגדיל באופן משמעותי את יחס ההמרה ולסייע לכם להפוך גולשים לקוחות. תוכלו למצוא פופאפים בעיצובים שונים ואפילו בצבעים המתאימים למיתוג העסק. פופטין נותנים את השירות בחינם והם מעולים 🙂

 

פתיחת בלוג

הקמת בלוג תאפשר לכם ליהנות משני יתרונות: אפשרות להעשיר את הגולש במידע בעל ערך מוסף. המידע יכול להיות תוכן שיווקי כגון טיפים ומדריכים שיגרמו ללקוח להבין שמדובר בחברה רצינית. היתרון השני הוא הקידום במנועי החיפוש של גוגל. כתיבת תוכן היא גורם המשפיע ביותר על קידום האתר ויאפשר לכם להגיע ביתר קלות לדף הראשון.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי